Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
2211286
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Pafka
Ahoj Markéto. Vždycky jsem se chtěl podívat do Krušných hor a těď se to povedlo. Projeli jsme je na kolách. Skvělým průvodcem a návodem, kde spát, nám byl Tvůj Kvérunk. Píšeš krásně a poeticky. Díky! A můj tip na výlet: vydej se na Krétu. Jižní pobřeží Paleochora - Chora Sfakion, týdenní přechod v dubnu, či říjnu. Po skalách nad mořem, málo lidí, spát můžeš, kde chceš. Lítaj tam letadla z Wroclavi za pár šupů. Měj se krásně a piš!
Pafka z Trutnova
Koumes11
Poetika se kterou je vše vyjádřeno mi mluví z duše. Nejradši bych všechny civilizační povinnosti hodil za hlavu a rozběhl se do kraje...
Karel
Ahoj,maš opravu super blog a treky,mam v plánu jít PCT ve 2020 tak pokud náhodou půjdeš taky tak dej vědět :-)
Karel
Vladimír
Ahoj,
právě jsem se vrátil z treku z Mallorky(GR221) a rozhodl jsem se, že na podzim pojedu ještě na Korsiku. Tak jsem narazil na tyto stránky.Původně jsem hledal praktické rady, ale toto jsem si rád přečetl. Moc pěkná práce, smekám..
Ať se povede mnoho dalších skvělých tripů a článků,
Vláďa
Markéta Dobešová
Ahoj Vláďo, díky za odezvu a omlouvám se za pozdní odpověď... :-) GR 20 byl zážitek, tam určitě jeď! My pro změnu chystáme GR 221 na Mallorce, i když letos už nám to asi nevyjde. Kdybys potřeboval poradit s cestou, napiš.
Čau a zdravím!
Markéta
Lukáš Lang
Ahoj Markét, nemohl jsem přehlédnout, že máš procházky stejně ráda jako já. Až na to, že já chodilm dokonce turistiku. Pokud by jsi měla zájem mohl, bych ti ukázat jak se chodí po turistických značkách. Perfektně se vyznám ve Slavkovském lese, ale kdyby jsme se náhodou ztratili ... tak tě můžu rovnou naučit práci s buzolou a mapou. Tak pokud by jsi měla zájem, tak se ozvi.
Zatím ahoj.
Tajný ctitel...
Jste opojná...
Jang
Kdy se můžeme těšit na tvoje postřehy a fotky z Kungsleden? Hezké a inspirativní čtení ty tvoje zápisky! Hodně zdraví, Jang
Španěl
Stumbled on your inspiring cache logs in the Pyrenees, worked my way here. You seem like a wonderful person, you got some very cool photos, and your treks and stories are just awesome. Rock on o/
jihula.team
Já jen, klobouk dolů. Jsme kačeři, ale na Tebe Čtyřhranko, prostě nemáme. Pěkné stránky.
Jana
Ahoj Markéto, jsem úplně cizí, vůbec ne stejně stará, už bohužel za horizontem a kvůli všelijakému času atd. toho bláznivého asi už moc nestihnu podniknout ... jen jsem se zas trochu začetla a zadívala do stránek o tvém cestování, a tak píšu záviděníhodný pozdrav ... Krkonoše jsem přešla, na Korsice nebyla ... věci si vozím raději na kole (zvládla jsem dojet k moři i zpět, ale ne sama, chybí odvaha), pěšky to je dřina - jak řešíš taky pití, když jsi vysoko v horách? (no asi vím jak) - no, tak jsem se nechala chvíli unést cestováním aspoň zprostředkovaně, dík, přeju hodně dobrých nápadů a cest! Jana.L, žijící na Zlaté stezce, ale na té cache jsem ještě nebyla :-)
Eliška Skočovská
Tak jsem tak jednou hledala, co naplánovat na víkend za akci..napadly mě Jizerky a hned při prvním odkazu narazím na tebe :) Jak dopadlo tvoje pracovní místo v Polsku? Zdravíme z Prahy Eliška a Jarda z Korsiky :)
Markéta Dobešová
Eliško a Jardo, moc vás oba zdravím! :-)

Jsem ráda, že jste se ozvali a omlouvám se za opožděnou odpověď, přeci jen sem nechodím zrovna často.

Do Polska jsem nakonec neodjela, zaměstnali mě v Plzeňském divadle, takže jsem zůstala doma, což je dobře. Teď už bydlím v Plzni a mám to tu ráda. ;-)
Jak bylo v Jizerkách? Babí léto tam musí být krásné, ne? A co vy, kdy se budete stěhovat do Vidimi?

Mám mail marketa.dobesova@gmail.com, ten vybírám častěji.

Zdravím a přeji hezké pozdně letní dny! :-)
Markéta
tarmara
Gratuluju ke spuštění té českorajské dálkoplazí šílenosti. Nemít doma dvě děti a nemuset zítra dopráce, tak vyrážím. Takhle jdu vymýšlet argumenty pro celovíkendový opušťák.... Díky
Markéta Dobešová
Ahoj Tarmaro,
díky! :-D
Momentálně jsem publikovala také článek o tom, jak jsem ji zakládala. Najdeš ho pod nadpisem Příběhy ze Zlaté stezky ;-).
Projít se to nicméně dá i etapovitě vždy s návratem domů, takže bys to možná na vícero návštěv zvládla i s prckama. ;-)
Zdravím!
Honza
Ahoj Markéto,
jsem rád, že se na Tvých stránkách po delší době objevil další příspěvek - že se chystáš zdolat další výzvu v podobě pyrenejské HRP.
Přeji Ti hodně štěstí a veselou mysl nejenom k této cestě a už se těším, až nám o ni budeš opět nádherně vyprávět.
(Třeba zase u nás na Keškové hoře /Andrlově chlumu/ nad UO).
Markéta Dobešová
Ahoj Honzo,
děkuji za podporu!
Nyní už mohu prohlásit, že HRP přechod Pyrenejí jsme úspěšně zdolali a šťastně se vrátili domů.
Povídání snad také někdy bude, ale to se jistě včas dozvíš.
Zdraví Čtyřhranka Markéta
Michal
Zdravím Vás Markéto!

Máte opravdu moc krásný blog, jste velmi odvážná dívka, která má ráda přírodu.
Chtěl bych se Vás zeptat, zda jste zadaná, či zda hledáte nějakou zpřízněnou duši? (pokud ano jaký typ mužů se Vám libí?)

Jana O.
Dlouho se mi honila v hlavě myšlenka vícedenního pochodu a díky Vašemu krásnému popisu výletu z Harrachova do Horního Maršova,jsem se jenom utvrdila,že musím prostě vyrazit.Nejsem tak aktivní turista, začínám si plnit sny teprve druhým rokem. Opravdu se mi líbí Vaše názory,protože s Vámi naprosto souhlasím. Od nepochopitelných fitness center v Harrachově až třeba po to,že nejde o značku oblečení, ta z nás horala/turistu nedělá. Opravdu je všude tak vlezlá komerčnost, je mi z toho často úzko. Protože i mnoho přátel v téhle pasti žije.
Je málo lidí,kteří to vidí stejně!!!
Jsme skoro stejně staré,teď mi táhne na 26 ;-)
Velké DĚKUJI za typ na výlet a za to,že vím,že jsou na světě lidi se stejnými názory a že tahle idea má smysl. Konečně někdo normální :-):cool:
A opravdu Vás obdivuji a zároveň se stydím,že jsem až tak promeškala. :-(
Markéta Dobešová
Dobrý den, Jano,
nemyslím, že byste toho až tolik promeškala, 26 je přeci ještě mladý věk. :-) (aspoň doufám! :-D) A jestli si právě nyní začínáte plnit sny, tak máte dost šance, že jich mnoho uskutečníte.

Na přechod Krkonoš určitě vyražte, je to krásný zážitek a pro začátek není až tak náročný na organizaci ani na realizaci. Nakonec, po cestě je mnoho chat a penzionů.
A teď v babím létě je v Krkonoších obzvlášť krásně, ještě je v nich teplo, ale už mají lehkou náladu podzimní nostalgie. Však uvidíte. ;-)

Zdraví Čtyřhranka Markéta
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace