První letošní FTF

středa 7. leden, 2015

Ač v geocachingu nepatřím mezi pravidelné lovce FTF, letošní první úlovek mě opravdu potěšil.
Na Tři krále jsme ve čtyřčlenné sestavě společně s Jedelákem, Benjem a Kočkou 01 vyrazili až k České Lípě pro nově publikovanou mystery keš Starý Pán I (GC5JN47). Ač byl náš status prvních nálezců velmi nejistý, nakonec jsme i přes setmění ve skalách uprostřed hlubokého lesa keš našli a mohli se tak zapsat do stále ještě čistého bloku. Naše radost byla o to více umocněná skutečností, že toto FTFko bylo první letošní pro nás všechny a navíc se jednalo o pěkně provedenou keš v hezké přírodě.
Lovu zdar! :-)

Na fotografii zleva:
Jedelák, Čtyřhranka, Benjo5, Kočka01.

PF 2015

středa 31. prosinec, 2014

Přeji vám všem šťastný a ve zdraví prožitý nový rok 2015, a v něm mnoho radostných okamžiků a nezapomenutelných zážitků!

Na fotografii se společně s Benjem účastníme Silvestrovského běhu Máchalkou.
Foto: Petr Dousek (Apollo II)

Veselé vánoce přeje Čtyřhranka a Louskáček

středa 24. prosinec, 2014

Pohádkové vánoce plné krásných příběhů vám z vánočního městečka v Národním divadle přejí Čtyřhranka a princ Louskáček. :-)

Report z druhého eventu v Třebíči

úterý 23. prosinec, 2014

Druhá z cyklu cestopisných přednášek o přechodu Alp z Mnichova do Benátek proběhla v sobotu 20.12.2014 v Třebíči (GC5GTDZ). Event, který se tentokrát nesl v příjemné předvánoční atmosféře byl navíc zpestřený doplňujícím vyprávěním Čitečky, který stejnou cestu absolvoval v roce 2009. Tímto mu velmi děkuji za zajímavé povídání s mnoha doplňujícími informacemi!
Event se těší kladné odezvě ze strany posluchačů, kteří se dostavili v hojném počtu přibližně 60-70ti lidí.

Za pozvání a skvělou organizaci děkuji týmu GeoTřebíč v čele se Zdeňkem Charvátem (neboli DrakMrakem), který mi mimo jiné věnoval také svůj volný čas a představil mi okolí Třebíče :-)

Všem zúčastněným velmi děkuji a přeji všem krásné Vánoce! :-)

(Fotky: Zdeněk Charvát)

Cestopisná přednáška přechod Alp z Mnichova do Benátek II

čtvrtek 4. prosinec, 2014

Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit eventu na Andrláku v Ústí nad Orlicí, je tu druhá příležitost, a to tentokrát v Třebíči. Na svém cestopisném eventu "Předvánoční posezení se Čtyřhrankou" budu opět vyprávět o přechodu Alp z Mnichova do Benátek.

Kdy: sobota 20. 12. 2014 od 17:00
Kde: Kavárna v restauraci Kozlovna, Třebíč
Kapacita: 50 míst
Geocaching: GC5GTDZ - Předvánoční posezení se Čtyřhrankou

Za pozvání a organizaci celé akce děkuji geocachingovému sdružení Geo Třebíč v čele se Zdeňkem Charvátem alias DrakMrakem! :-)

Těším se na vás!
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace