Report z eventu ve Žďáru nad Sázavou

pondělí 9. únor, 2015

V pořadí třetí cestopisný event o přechodu Alp z Mnichova do Benátek proběhl 31.1.2015 ve Žďáru nad Sázavou (GC5K72H - Čtyřhranka na cestách).
Zhruba čtyřicet posluchačů, kteří se sešli v salónku žďárského hotelu Hajčman, společně vytvořili milé publikum a příjemnou atmosféru. Po skončení přednášky pokračovalo setkání volnou diskuzí o turistice, geocachingu a dalších oblíbených tématech.

Za pozvání, pohoštění, ale hlavně za přípravu a organizaci celého eventu děkuji Vláďovi Sýkorovi (Tulak50) a Robertu Naarovi (RobinOK). (Společné foto vpravo :-))

Fotky: Tulak50 a Slavek_CZ

Report z vandru: přechod Krkonoš na sněžnicích

středa 4. únor, 2015

Můj vandr-hotel pro dnešní noc. Spalo se v něm krásně. :-)
Krkonoše, bivakovna u Černého potoka.
Teplota v noci cca -12 stupňů.

Cestopisná přednáška Přechod Alp z Mnichova do Benátek III

pátek 30. leden, 2015

Po úspěšně proběhlých eventech v Ústí nad Orlicí a Třebíči je tu třetí v pořadí, tentokrát ve Žďáru nad Sázavou. Cestopisná přednáška je opět zaměřena na téma přechodu Alp z Mnichova do Benátek.

Kdy: V sobotu 31.1.2015 od 17 hodin
Kde: V zadním salónku hotelu Hajčman ve Žďáru nad Sázavou
Kapacita: 40 míst
Geocaching: GC5K72H - Čtyřhranka na cestách

Za pozvání a organizaci akce děkuji Vláďovi Sýkorovi (Tulak50) a Robertu Naarovi (RobinOK).
Na všechny návštěvníky se těším! :-)

(Foto: Matěj Kovalevský)

Report z odlovu Enigmy Xa

sobota 10. leden, 2015

Jako zázrakem se nám podařilo najít metodou BF bonusovou keš s názvem Enigma Xa - GC4Y634. Na základě kolizí jsme si vytipovali lokalitu a pak se pomalu posouvali v terénu s hlavou vzhůru, dokud jsme neobjevili krabičku houpající se ve větvích. Naši radost z nálezu jsme dovršili úspěšným odlovem za pomocí lezecké techniky.
Pěkné lezecké odpoledne. :-)

První letošní FTF

středa 7. leden, 2015

Ač v geocachingu nepatřím mezi pravidelné lovce FTF, letošní první úlovek mě opravdu potěšil.
Na Tři krále jsme ve čtyřčlenné sestavě společně s Jedelákem, Benjem a Kočkou 01 vyrazili až k České Lípě pro nově publikovanou mystery keš Starý Pán I (GC5JN47). Ač byl náš status prvních nálezců velmi nejistý, nakonec jsme i přes setmění ve skalách uprostřed hlubokého lesa keš našli a mohli se tak zapsat do stále ještě čistého bloku. Naše radost byla o to více umocněná skutečností, že toto FTFko bylo první letošní pro nás všechny a navíc se jednalo o pěkně provedenou keš v hezké přírodě.
Lovu zdar! :-)

Na fotografii zleva:
Jedelák, Čtyřhranka, Benjo5, Kočka01.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace