Pět let v Národním divadle

úterý 10. únor, 2015

Desátý únor roku 2010 se do mého života zapsal jako jeden z nejšťastnějších dní. Toho večera jsem v sedm hodin večer hrála v Orchestru Národního divadla své vůbec první představení, a to Verdiho La Traviatu. Bylo mi devatenáct let a splnil se mi největší sen, jaký jsem vůbec mohla mít.

Pod střechou Zlaté kapličky hraju již pět let, během kterých jsem odehrála stovky představení. Mé nadšení z práce se však vůbec nezmenšilo, ba naopak - ještě více se utvrdilo. Své práce si velmi vážím a mám před ní velkou pokoru. Za tuto vzácnou příležitost, kterou jsem dostala, jsem velmi vděčná.
Děkuji Ti, Národní divadlo, za hezkých pět let mého života, mám Tě ráda!

Své výročí dnes oslavím nejlépe, jak mohu, a sice ranní zkouškou La Traviaty a večerním představením Prodané nevěsty. :-)

Fotografie mě zachycuje na jednom z mých prvních představení, a sice Prokofjevově baletu Popelka. Pořídil ji Jaroslav Kořán, člověk, kterému za mnohé vděčím.

Report z eventu ve Žďáru nad Sázavou

pondělí 9. únor, 2015

V pořadí třetí cestopisný event o přechodu Alp z Mnichova do Benátek proběhl 31.1.2015 ve Žďáru nad Sázavou (GC5K72H - Čtyřhranka na cestách).
Zhruba čtyřicet posluchačů, kteří se sešli v salónku žďárského hotelu Hajčman, společně vytvořili milé publikum a příjemnou atmosféru. Po skončení přednášky pokračovalo setkání volnou diskuzí o turistice, geocachingu a dalších oblíbených tématech.

Za pozvání, pohoštění, ale hlavně za přípravu a organizaci celého eventu děkuji Vláďovi Sýkorovi (Tulak50) a Robertu Naarovi (RobinOK). (Společné foto vpravo :-))

Fotky: Tulak50 a Slavek_CZ

Report z vandru: přechod Krkonoš na sněžnicích

středa 4. únor, 2015

Můj vandr-hotel pro dnešní noc. Spalo se v něm krásně. :-)
Krkonoše, bivakovna u Černého potoka.
Teplota v noci cca -12 stupňů.

Cestopisná přednáška Přechod Alp z Mnichova do Benátek III

pátek 30. leden, 2015

Po úspěšně proběhlých eventech v Ústí nad Orlicí a Třebíči je tu třetí v pořadí, tentokrát ve Žďáru nad Sázavou. Cestopisná přednáška je opět zaměřena na téma přechodu Alp z Mnichova do Benátek.

Kdy: V sobotu 31.1.2015 od 17 hodin
Kde: V zadním salónku hotelu Hajčman ve Žďáru nad Sázavou
Kapacita: 40 míst
Geocaching: GC5K72H - Čtyřhranka na cestách

Za pozvání a organizaci akce děkuji Vláďovi Sýkorovi (Tulak50) a Robertu Naarovi (RobinOK).
Na všechny návštěvníky se těším! :-)

(Foto: Matěj Kovalevský)

Report z odlovu Enigmy Xa

sobota 10. leden, 2015

Jako zázrakem se nám podařilo najít metodou BF bonusovou keš s názvem Enigma Xa - GC4Y634. Na základě kolizí jsme si vytipovali lokalitu a pak se pomalu posouvali v terénu s hlavou vzhůru, dokud jsme neobjevili krabičku houpající se ve větvích. Naši radost z nálezu jsme dovršili úspěšným odlovem za pomocí lezecké techniky.
Pěkné lezecké odpoledne. :-)
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace