Report z vandru v Českém ráji I

čtvrtek 26. březen, 2015

Osamělý bivak na zřícenině skalního hradu Vranov-Pantheon v Českém ráji ze začátku března. Skvělé místo na spaní! Už se nemůžu dočkat na další výlet. :-)

Report z eventu v Praze

čtvrtek 5. březen, 2015

V pořadí čtvrtý cestopisný event o přechodu Alp z Mnichova do Benátek se konal v Jihoměstském pivovaru v Praze. Přednášky se zúčastnilo zhruba 50 lidí, kteří v sále vytvořili dobrou náladu a příjemnou atmosféru.
Na fotografii vpravo dole je můj cestovní průvodce ve společnosti cestovního předmětu hrošíka :-) (Foto: Vymítač).

Všem příchozím děkuji za hojnou účast a pozitivní ohlasy, a těším se na viděnou na nějakém dalším cestovatelském eventu! (Třeba zrovna vašem :-))

Za pozvání a organizaci děkuji Petru Jedelskému alias Jedelákovi. ;-)

Cestopisná přednáška Přechod Alp z Mnichova do Benátek IV

pondělí 23. únor, 2015

Cestopisná přednáška o přechodu Alp z Mnichova do Benátek, která je již čtvrtou v pořadí, se tentokrát koná v Praze. Event nese příznačný název: "Mnichov - Benátky po svejch".

Kdy: 24.2.2015 od 19 hodin
Kde: V salónku Jihoměstského pivovaru v ulici Michnova 11, Praha Chodov
Kapacita: 50 míst
Geocaching: GC5JB4R, Mnichov - Benátky po svejch

Za pozvání a organizaci eventu tentokrát děkuji Petru Jedelskému alias Jedelákovi.
Na všechny návštěvníky eventu se velmi těším! :-)

Report z vandru v Českém ráji

neděle 22. únor, 2015

Český ráj mě stále něčím překvapuje. Včerejší bivak na zřícenině hradu Pařez v Prachovských skalách byl jedním z nejhezčích vůbec. Noc byla tentokrát vlídná, pouze -4°C. Parádní místo pro nocleh, doporučuji! :-)

Pět let v Národním divadle

úterý 10. únor, 2015

Desátý únor roku 2010 se do mého života zapsal jako jeden z nejšťastnějších dní. Toho večera jsem v sedm hodin večer hrála v Orchestru Národního divadla své vůbec první představení, a to Verdiho La Traviatu. Bylo mi devatenáct let a splnil se mi největší sen, jaký jsem vůbec mohla mít.

Pod střechou Zlaté kapličky hraju již pět let, během kterých jsem odehrála stovky představení. Mé nadšení z práce se však vůbec nezmenšilo, ba naopak - ještě více se utvrdilo. Své práce si velmi vážím a mám před ní velkou pokoru. Za tuto vzácnou příležitost, kterou jsem dostala, jsem velmi vděčná.
Děkuji Ti, Národní divadlo, za hezkých pět let mého života, mám Tě ráda!

Své výročí dnes oslavím nejlépe, jak mohu, a sice ranní zkouškou La Traviaty a večerním představením Prodané nevěsty. :-)

Fotografie mě zachycuje na jednom z mých prvních představení, a sice Prokofjevově baletu Popelka. Pořídil ji Jaroslav Kořán, člověk, kterému za mnohé vděčím.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace