Report z vandru IX

neděle 3. srpen, 2014

Report z vandru 9:
Je 28. den naší cesty z Mnichova do Benátek, den předposlední. Dnes jsme konečně došli k moři! Jsme kousek za Jesolem a míříme tímto poloostrovem směrem na západ, podél slunných pláží. Již zítra, po měsíci cesty, staneme v Benátkách, na Náměstí svatého Marka, kde naše cesta končí.
Nevěřili byste, jak fantastické to je, když se koupete v moři, ke kterému jste došli pěšky! :-)
Všem krásné dny!

Report z vandru VIII

čtvrtek 31. červenec, 2014

Je 25. den naší cesty.
Procházíme úrodným krajem, alpské kleče, lišejníky a mechy se změnily ve vinice, palmy a olivovníky, je teplo a slunečno. Cesta se nám pomalu krátí, do Benátek zbývá necelá stovka kilometrů.
Všem krásné dny!

Report z vandru VII

úterý 29. červenec, 2014

Je 23. den našeho putování z Mnichova do Benátek. Dnes jsme vystoupali na poslední horu celé naší cesty, a tím můžeme definitivně prohlásit, že jsme úspěšně přešli celé pásmo Alp ze severu na jih. :-) Dále nás čeká cesta nížinou, a půjde-li vše podle plánu, za pět dní budeme v Benátkách. Foto z jedné z posledních alpských etap. Bylo tam nádherně!

Report z vandru VI

neděle 27. červenec, 2014

Je 21. den naší cesty a za námi je úspěšně nejdrsnější etapa celého výletu. 12 hodin cesty a z toho 5 hodin na ferratách! Skály, žebříky, ocelová lana, úzké skalní římsy, prudké srázy, to vše jsme s ferrata sety zvládli a jsme jeden den cesty nad Belunem. Do Benátek už je to nyní opravdu kousek ;-).

Report z vandru V

pátek 25. červenec, 2014

Je 19. den naší cesty, a nás čeká už jen pět dní v Alpách a čtyři další dny cesty po rovině, a jsme v Benátkách 8-).
Fotografie zachycuje významnou událost 17. dne, kdy jsme za pomocí ferrata setů dosáhli nejvyššího bodu celé trasy, italské hory Piz Boé (3152 m.n.m.). Krásný moment! :-)
Jdeme dál!
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace